Setkání s Joshim

"Inspiruji k probuzenému prožívání přítomnosti, a to i v těžkých a zdánlivě bezvýchodných okamžicích."

Kdo je Joshi?

JoshiJe mi momentálně 47 let, mám rodinu, s mou ženou jsme přes 20 let a máme spolu tři děti (14, 19 a 21 let). Bydlíme v domě s velkou zahradou, kterou miluji a rád na ní pracuji. Před 15 lety jsem po dlouhém hledání a meditacích objevil jednoduchost života v přítomnosti. Od té doby sdílím toto poznání s ostatními, kterým to pomáhá. Mými kurzy naživo i online prošlo již více než 10 tisíc lidí, tvoříme jednu velkou rodinu. Vrátit své srdce i mysl do přítomnosti je potřeba pro každého z nás. Těší mne, že mohu inspirovat i tebe.

Pro tvou lepší představu uvádím níže, co jsem za ta léta absolvoval a co mne pro práci s lidmi hluboce inspirovalo:

Certifikované výcviky: Neduální terapie (lektor: Nukunu), Učitel snění (aktivní snění, šamaské cesty, imaginace / lektor: Robert Moss), instruktor Jógy smíchu (lektor: Petr Fridrich), Praxe integrace porodní dynamiky (primární a prenatální trauma / lektor: Jullian Gustavson), Esenciální léčení / lektor: Gaia.

Další hluboké zkušenosti, intenzivní a osobní setkání: šamanská praxe, imaginace a lucidní snění: Steve Gallegos, Mayana, Ooržak Sjurjun-Dugar Očur-oolovič, Hiah Park, Alicia Hamm, Don Américo Yábar a Gayle Yábar, Hivshu, Xolotl, Charlie Morley, Jade Shaw. Nedvojnost, advaita, spiritualita: manželé Tomášovi, Aleš Adámek, Šrí Brahmam, Jiří Vacek, Canela, Gaia, Nukunu, Naropa, Tony Parsons, Kosi, Lisa Cairns, Naho Owada, Tim Freke, Ragi, Richard Sylvester, Unmani, Premananda, Marta Janssen, Richard Lang, Adrian Kezele, Michael Barnett, Ching Hai. Buddhismus, tantrický šivaismus: Rob Preece, Dalajláma, Róši Kaisen, Daniel Odier. Spontánnost a expresivní psaní: Nina Wise, Mark Matousek. Práce s vnitřními postavami: Artho a Veeta Wittemannovi. Tanec a práce s tělem: Mati, Adam Barley, Jacob Khan, Carlos Orellana a Rakel Ampudia Gonzáles, Erik Iversen. Sexualita: Amara Charles, Åsa Kullberg, Søren Ventegodt. Konstelace: Bert Hellinger, Jan Bílý, Bhagat. Práce s hlasem: Ivana Vostárková, Ida Kelarová, Sebastiana Black. Holotropní dýchání, breathwork, sweatlodge, přechod žhavých uhlíků, Bufo Alvarius...


Osobní setkání a mentoring (Neterapie)

"Schopnost změnit úhel pohledu je jedním z nejmocnějších nástrojů, který nám pomáhá vypořádat se s denními bolestmi a trápením." Dalajláma

Pokud cítíš volání k setkání a chceš se uvolnit do života v přítomnosti, rád ti budu plně k dispozici. Mě zajímáš jako člověk a tvůj vnitřní potenciál. Není mým cílem tě měnit, ale společně můžeme změnit úhel pohledu. Nebudeme se vyhýbat hlubokým tématům a zaměříme se přímo na jádro věci. Naším cílem je tvá svoboda a radost ze života. Poznání, kým skutečně jsi a jaké je tvé místo tady na Zemi.

Možnosti zaměření setkání: 

  • Život v přítomnosti - když toužíš žít více tady a teď
  • Neterapie - intuitivní konzultace bez předchozího terapeutického záměru
  • Emotional Clearing - léčení životních blokád a hluboce uložených emocí
  • Deep Let Go mentoring - intenzivní proces plného odevzdání se životu


Setkání trvající 1,5 hodiny se uskuteční v centru Prahy v krásném prostoru Maitree na adrese Týnská ulička 6. Nejvhodnější termíny jsou pondělky a pátky od 10 do 16 hodin nebo úterky, středy a čtvrtky mezi 15. a 17. hodinou. Cena za setkání je 1000 Kč. 

Nabízím také možnost projít procesem Deep Let Go mentoring, který je založen na intenzivním vedení pro hluboký životní ponor a restart. Jedná se o 7 setkání v intervalu jedenkrát týdně (online nebo v Maitree) + "domácí úkoly". Cena tohoto mentoringu je 5555 Kč.

Dohodneme se e-mailem, napiš mi na joshi@zivotvpritomnosti.cz.


Příběh tohoto webu

Články zde umístěné vznikají již od roku 2005. Až do poloviny 2012 byly přístupné na adrese mozaika.bloguje.cz, říkali jsme tomu prostě Mozaika. Ze začátku jsme společně s mým kamarádem Martinem Bohušem- Guaradou (www.martinbohus.cz) přidávali každý týden jeden překlad a postupně se na obsahu začali podílet i naši další známí, zejména Koan, Míša, Luděk, Lída a mnoho dalších, kteří přispěli svým překladem.

V prosinci 2012 jsem z důvodu ukončení serveru bloguje.cz původní obsah z velké části převedl na nový server a díky Martinu Bohušovi (který vytvořil grafiku) a týmu Breezy jsme spustili web v této nové podobě. S novými rozhovory mi v současnosti pomáhá jogínka Lenka Nechvátalová.

Tento web můžeš podpořit malým příspěvkem:
Vybrat a poslat příspěvek.
 

Kontakt

Joshi Josef Šíla / joshi@zivotvpritomnosti.cz / +420 725 593 112
www.facebook.com/zivotvpritomnosti  

 

Zpětná vazba od lidí, kteří se se mnou již sešli:

Larisa F.
"O duchovní souvislosti našeho života jsem se zajímala už řadu let, ale teprve setkání s Joshim mi umožnilo ponořit se do své podstaty v doté doby nepoznané hloubce. Děkuji ti Joshi."

Tomáš
"S hřejivým pocitem v srdci děkuji Joshimu za světlo poznání, které vnesl do mé duchovní cesty."

Petra I.
"Setkání bylo prima, takový zase jiný vhled z pohledu člověka žijícího v přítomného okamžiku … Super inspirace. A velmi mě oslovuje neterapie a netechnika, zkrátka ta lehkost, kterou to přináší. Naciťte sami :)"

Darina M.
"Setkání bylo naprosto úžasné, hodně mě dobilo a cítila jsem, že to, co říká, se mnou rezonuje. A tak jsem se krátce po individuální konzultaci objednala na 7 meditací, ze kterých jsem byla taky velmi nadšená."

Tereza H.
"Setkání bylo úžasné! Po celou dobu jsem pociťovala silnou energii. Bylo mi zodpovězeno mnohé z mých otázek, díky čemuž mohu nyní žít s větší lehkostí."

Aleš V.
“Setkání s tebou mi otevřelo oči a to doslova. Nemá smysl hledat Boha s páskou přes oči, když je přece stačí otevřít. Jak prosté, leč jsem si to uvědomil až při setkání s tebou!”

Jan M.
"Setkání s Joshim bylo pro mě inspirativní, konečně někdo, s kým jsem si mohl otevřeně promluvit o duchovní cestě, poznání, přítomném okamžiku. Příjemné posezení a rozmluva. Slovo neusiluj ve mně rezonuje do teď a došlo k poznání, že: Vše je právě tak jak to je, dokud nás myšlenky neodvedou jinam, jak Bob Adamson tak výstižně nazval svou knihu."

Katka S.
"S Joshim jsem se spojila online a i přes tu vzdálenost na mne přešla jeho energie a příjemné naladění. Řešila jsem s ním své mateřství, kdy se mi úplně nedařilo se napojit sama na sebe, být tady a teď, neplánovat a jen tak být. Setkání mi pomohlo si některé věci uvědomit a vnímat je jinak. Doporučuji a těším se někdy na osobní setkání v Maitree. Díky!"

Michaela K.
"Díky setkání s Joshim mám pocit, že jsem zase o kousek blíž pochopení něčeho, co je důležité pro to, abych dokázala procházet nepříjemnými nebo dokonce těžkými chvílemi s větší lehkostí. A ony přicházejí a zase odcházejí. A i když se v tu chvíli někdy zdají být nekonečné, jsou to přece jen chvíle, Děkuji, Joshi."

Jakub R.
"U Joshiho se budete cítit příjemně a bezpečně a o tom, že ví co dělá, se přesvědčíte sami."

Jitka B.
"Sezení pro mě bylo velikým a příjemným zážitkem, líbilo se mi soustředění Joshiho, ve kterém hledal slova, věty, formulace, příslušející mé existenci. Posílilo ve mně jakousi základní jistotu a odcházela jsem ve stavu silné rozjařenosti, který ani nevím, kde se vzal."

Marian
"S našou osobnou konzultáciou som maximálne spokojný. Bol som veľmi milo prekvapený ústretovým prístupom k mojim osobným požiadavkám. Ešte dlho po stretnutí som cítil neopisateľnú energiu prítomnosti."

Blanka J.
"Setkání s Vámi bylo pro mne povzbuzující. Pomohla mi i Vámi vedená meditace."

Iva K.
"Už jen dotaz, co očekávám a co mě trápí, otevírá "13. komnatu" a opravdu jsem se rozplakala a tím se uvolnila od poúrazového stresu. Další naši práci jsem vnímala jako hluboké pohlazení duše a otevření nové cesty pro mě."

Romana R.
"Osobní setkání s Joshim bylo velmi přínosné a příjemné. Dozvěděla jsem se, co jsem v tu chvíli potřebovala a zase mě to v mém osobnostním rozvoji posunulo o krok dále. Rozhodně doporučují!"

Martin G.
"Naší podstatou je klid. To co prožíváme ve vnějším světě je "Neklid" ,který vnímáme buď jako příjemný nebo nepříjemný což je dualita. Ta se ztratí když si uvědomíte svojí podstatu - klid,ticho a nekonečný prostor."

Ivana K.
"Díky setkání s Joshim jsem si mnohé uvědomila a uviděla některé věci i z jiného úhlu pohledu. Setkání bylo velmi příjemné a obohacující, probíhalo v příjemné atmosféře. Jsem moc vděčná za toto setkání a děkuji za něj. Moc mi pomohlo."

Božena D.
"Hřejivost, pokora, láska..humor.. hluboké vnitřní poznání otevřené srdce."

Michal V.
"Stretnutie s Joshim mi pomohlo predovšetkým v tom, že zatiaľ čo som iba čítal, teraz som to počul od živého človeka, čo je veľké povzbudenie. Dostal som odpovede na moje otázky začo som veľmi vďačný. Pre mňa osobne bolo super, že som to počul "inými" slovami, bolo to autentické."

Michal N.
"S Joshim se znám několik let. Vždy na mě působil dojmem velmi empatickeho - naslouchající člověka, který současné dokáže navodit důvěrně prostředí. Možná je to i tím, že je přirozený člověk západního typu (=zevňák), pořádá zahradní slavnosti, chodí do hospody, pije pivo, cestuje atd. Z mojí zkušenosti o terapeutech je to vhodná osoba, protože dokáže potkat na cestě tam, kde hledající právě je, což považují za důležité to nejbližší přiblížení k daně osobě v místě a čase. K vlastní technice jsem práci s pozornosti již prováděl na józe a psychologických sezeních, no nikdy jsem nepracoval s pozorovatelem a s tím, co bych nazval zvykem, jak s pozornosti pracujeme. Asi nejblíž k danému postupu je, tak jak to v současnosti vnímám, knížka Drgdršjavivéka: Zkoumání podstaty vidícícho a viděného."