Setkání

Joshi - Ty jsi To
19. - 22. října 2023 / Domažlice

Joshi
Ty jsi To

Užijeme si ticha, pohybu, meditací, jógy smíchu, spontánního tance, shakingu a dalších experimentů pro uvolnění se do přítomnosti. Načerpáme sílu spojení s nádhernou přírodou. Skvělá příležitost pustit se zbytečných iluzí a překážek, ukončit své hledání a být tady a teď doma.

Více informací
Joshi - Osobní setkání
termín dle dohody

Joshi
Osobní setkání

Pokud cítíš volání k setkání a chceš se uvolnit do života v přítomnosti, rád se ti budu věnovat. Není mým cílem tě měnit. Můžeme ale změnit úhel tvého pohledu a spatřit Skutečnost. Naším cílem je tvá svoboda a radost ze života. Poznání, kým skutečně jsi a jaké je tvé místo tady na Zemi.

Více informací
Joshi - Satsang online
3. října 2023 / online

Joshi
Satsang online

Setkání v přítomném okamžiku. Povídání, ne-meditace, otázky a odpovědi. Účast pro vás je zdarma s možností dobrovolného příspěvku. Nejbližší termín 3.10.2023 od 20.00. Pro přihlášení a vstup stačí tento odkaz: https://meet.jit.si/108joshi108

Více informací
Joshi - Klub přítomnosti
12.9. a 26.9.2023 / Praha

Joshi
Klub přítomnosti

Neformální společná beseda s meditací a čtením z neduálních textů. Ateliér PV9, Politických vězňů 9, Praha 1. Vstup zdarma. Začátek v 18.00.

Více informací
Joshi - SÍLA ODEVZDÁNÍ
6.11.2023 / Praha

Joshi
SÍLA ODEVZDÁNÍ

Uvědom si, že jsi tím, co hledáš! Praxe nedvojnosti je bytím s tím, co je. Je to vlastně žádná praxe, žádné učení. Poznání, že nic nechybí a nic nepřebývá. Poznáváš a vnímáš, že jsi ve své úplnosti v pořádku. Teď a tady.

Více informací
Joshi - Magie okamžiku
září 2023

Joshi
Magie okamžiku

Získej zdarma video Magie okamžiku v rámci letošního flow! summitu.

Více informací