Zásady zpracování osobních údajů

Osobní údaje, které jsou získávány během návštěvy těchto webových stránek, zpracovávám v souladu s platnou legislativou.

Odeslání a zpracování objednávky přes eshop:
K naplnění kupní smlouvy (zaslání zboží z e-shopu) nezbytně potřebuji vaše osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, e-mail, telefonní číslo a doručovací adresa, případně další fakturační údaje (například IČ). Vaše údaje nebudu využívat pro jiný účel než zaslání zboží a vedení účetnictví.

Přihlášení k odběru online kurzu, e-knihy a novinek:
Vložením osobních údajů na těchto webových stránkách souhlasíte se zasíláním obchodních informací, tj. především informací o nových produktech, článcích, videích a seminářích. 
Prohlašuji, že emailové adresy získané během nákupu, přihlášení na seminář nebo stažení knihy nebudou předány žádné jiné třetí straně než lektorovi, na jehož seminář se přihlášený přihlásil. Emailové adresy budou sloužit k rozesílání knih, článků, pozvánek na semináře a produktů týkající se vždy tématu semináře lektorů (v rámci oprávněného zájmu).

Možnost odhlášení:
V případě emailové komunikace se z odběru můžete kdykoliv odhlásit s pomocí odhlašovacího odkazu uvedeného v patičce každého emailu.

Provozovatel:

(Joshi) Josef Šíla
Starokolínská 132
190 16, Praha 9
IČO: 70347417

Platné od: 25.5.2018