Naše poslání a příběh

"Pomáháme lidem zjistit, kdo ve své podstatě jsou a jak mohou žít plně v přítomnosti."

Články zde umístěné vznikaly postupně již od roku 2005. Až do poloviny 2012 byly přístupné na adrese mozaika.bloguje.cz, říkali jsme tomu prostě Mozaika. Ze začátku jsme společně s mým kamarádem Guaradou (www.martinbohus.cz) přidávali každý týden jeden překlad a postupně se na obsahu začali podílet i naši další známí, zejména Koan, Míša, Luděk, Lída a mnoho dalších, kteří přispěli svým překladem.

V prosinci 2012 jsem z důvodu ukončení serveru bloguje.cz původní obsah z velké části převedl na nový server a díky Guaradovi (který vytvořil grafiku) a týmu Breezy jsme spustili web v této nové podobě. 

Tento web můžeš podpořit malým příspěvkem:
Vybrat a poslat příspěvek.
 

Kontakt

Joshi Josef Šíla
joshi@zivotvpritomnosti.cz
+420 725 593 112

www.facebook.com/zivotvpritomnosti
www.facebook.com/groups/mozaikabloguje/

Konzultace

JoshiPokud cítíš volání se sejít s někým, kdo se věnoval advaitě, meditaci a sebepoznání delší čas a popovídat si, podělit se o zkušenosti, vyzkoušet nějaký přístup k sebepoznání a životu v přítomnosti, tak se s tebou rád sejdu.

Délka konzultace je 1 až 2 hodiny. Konzultace může být jednorázová nebo se můžeme sejít vícekrát, podle toho, jak potřebuješ. Konzultace probíhají ve všední den v Maitrei, na Praze 1, Týnská ulička 6. Další možností je také skype nebo telefon. Termín a cenu setkání si dohodneme emailem, tak aby ti oboje vyhovovalo. Napiš mi na joshi@zivotvpritomnosti.cz


Zpětná vazba od lidí, kteří se se mnou již sešli:

"Setkání bylo naprosto úžasné, hodně mě dobilo a cítila jsem, že to, co říká, se mnou rezonuje. A tak jsem se krátce po individuální konzultaci objednala na 7 meditací, ze kterých jsem byla taky velmi nadšená. " - Darina M.

"Setkání bylo úžasné! Po celou dobu jsem pociťovala silnou energii. Bylo mi zodpovězeno mnohé z mých otázek, díky čemuž mohu nyní žít s větší lehkostí. " - Tereza H.


“Setkání s tebou mi otevřelo oči a to doslova. Nemá smysl hledat Boha s páskou přes oči, když je přece stačí otevřít. Jak prosté, leč jsem si to uvědomil až při setkání s tebou!” Aleš V.

"U Joshiho se budete cítit příjemně a bezpečně a o tom, že ví co dělá, se přesvědčíte sami." - Jakub R.

"Sezení pro mě bylo velikým a příjemným zážitkem, líbilo se mi soustředění Joshiho, ve kterém hledal slova, věty, formulace, příslušející mé existenci. Posílilo ve mně jakousi základní jistotu a odcházela jsem ve stavu silné rozjařenosti, který ani nevím, kde se vzal." - Jitka B.

"S našou osobnou konzultáciou som maximálne spokojný. Bol som veľmi milo prekvapený ústretovým prístupom k mojim osobným požiadavkám. Ešte dlho po stretnutí som cítil neopisateľnú energiu prítomnosti. " - Marian


"Setkání s Vámi bylo pro mne povzbuzující. Pomohla mi i Vámi vedená meditace." - Blanka J.

"Už jen dotaz, co očekávám a co mě trápí, otevírá "13. komnatu" a opravdu jsem se rozplakala a tím se uvolnila od poúrazového stresu. Další naši práci jsem vnímala jako hluboké pohlazení duše a otevření nové cesty pro mě." - Iva K.

"Osobní setkání s Joshim bylo velmi přínosné a příjemné. Dozvěděla jsem se, co jsem v tu chvíli potřebovala a zase mě to v mém osobnostním rozvoji posunulo o krok dále. Rozhodně doporučují!" - Romana R.

"Naší podstatou je klid. To co prožíváme ve vnějším světě je "Neklid" ,který vnímáme buď jako příjemný nebo nepříjemný což je dualita. Ta se ztratí když si uvědomíte svojí podstatu - klid,ticho a nekonečný prostor." - Martin G.

"Hřejivost, pokora, láska..humor.. hluboké vnitřní poznání otevřené srdce." - Božena D.


"Stretnutie s Joshim mi pomohlo predovšetkým v tom, že zatiaľ čo som iba čítal, teraz som to počul od živého človeka, čo je veľké povzbudenie. Dostal som odpovede na moje otázky začo som veľmi vďačný. Pre mňa osobne bolo super, že som to počul "inými" slovami, bolo to autentické." Michal V.