21 cest do přítomnosti

Splnil se mi sen. Napsal jsem svou první knihu!

21 cest do přítomnosti Dělal jsem na této knize měsíc, každý den. A teď je hotová! 
Pro štěstí a klid lidských bytostí.

Začalo to tím, že mne napadlo posílat lidem každý den inspirační email. Tak, aby se jim přípomínaly jejich záměry vždy hned ráno a mohli se tak lépe věnovat tomu, po čem jejich srdce touží.

Po měsíci intenzivní práce na tématech vzniklo celkem 21 kapitol, které jsem odladil a sestavil do jedné knihy. Dostala název:
21 CEST DO PŘÍTOMNOSTI - průvodce vědomým životem.

Tohoto průvodce si můžeš vzít kamkoliv, funguje kdekoliv a kdykoliv.

Průvodce má dohromady magických 11.111 slov.
Zde je malá ochutnávka:


Sedl jsem si a ptal jsem se, co si od toho všeho slibuju, kam mířím, jak to bude vypadat, až tam dorazím. Co je vlastně to osvícení, které hledám? Jak mne změní a co se mnou udělá? Toto sebe-dotazování mne dovedlo k uvědomění, že hledám vlastně něco úplně jednoduchého - štěstí. Chci se cítit šťastně a chci, aby byli šťastní i lidé kolem mne. A to ne někdy v budoucnu, ale právě teď.

Jednoduchost tohoto zjištění mne šokovala. Jde mi o štěstí, dělám to celou dobu kvůli štěstí. Tak takhle to je, zatím jsem se hnal. Jenže právě zaměření na něco, co má teprve přijít, mi pocit naplněného štěstí znemožňovalo. Musel jsem změnit strategii, místo pohybu vpřed a usilování, zůstat, kde jsem právě teď a neusilovat. Spočinout a užít si přítomnost. To je jediné místo a čas, kde je možné štěstí prožívat.

A začalo to fungovat, oka-mžitě. Teď.


Více o průvodci do přítomnosti zde.

Témata tohoto článku: Joshi, knihy, tady a teď

Tisk


Přidejte komentář k článku: